Series
Ratings
29
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0