Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 1.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 1.5
Man of MenRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0