Titles you rated
Napping PrincessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 4.0
RetrogradeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
mon mon mon MONSTERSRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 4.0