Titles you rated
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0- 無限のリヴァイアスRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.5- One Week FriendsRated ★ 4.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
High School of the DeadRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Arpeggio of Blue Steel: Ars NovaRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0