Movies
Ratings
18
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0