Titles you rated
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 5.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Always Be My MaybeRated ★ 1.5
DominionRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 4.5
AlphaGoRated ★ 5.0