Series
Ratings
76
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 1.5
The King's DoctorRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Secret HealerRated ★ 2.5
JumongRated ★ 1.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5