Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0