Series
Ratings
189
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 6Rated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0