Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 2.5- 퇴마록Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5