Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0