Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0