Titles you rated
Run, Jang MiRated ★ 3.5
The Dearest LadyRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
All About My MomRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5