Titles you rated
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 3.0