Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0