Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
- Brave Detectives 4Rated ★ 3.5
- Brave Detectives 3Rated ★ 3.5
- Brave Detectives 2Rated ★ 3.5
Brave DetectivesRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0