Titles you rated
Brooklyn Brothers Beat the BestRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Hannah ArendtRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Henri HenriRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 4.5
FlawlessRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Little BoyRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AutomataRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0