Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0