Series
Ratings
68
You're My PetRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 0.5
Residential ComplexRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 0.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 5.0