Movies
Ratings
14
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0