Series
Ratings
27
Full HouseRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0