Titles you rated
The Little PrinceRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0