Titles you rated
FameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0