Series
Ratings
201
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
If Tomorrow ComesRated ★ 4.5- I Need a FairyRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0