Titles you rated
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Top of the LakeRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
ErasedRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0