Series
Ratings
22
DoctorsRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0