Titles you rated
Running ManRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0