Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The LaundromatRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
TullyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Okay! MadamRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5