Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5