Titles you rated
The HoursRated ★ 1.5
The PostRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Woman of FireRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Noodle FishRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0- The Story of Two WomenRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0