Series
Ratings
12
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0