Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.5