Movies
Ratings
151
Face/OffRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0