Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.5