Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Code Black Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0