Titles you rated
War HorseRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0