Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Black AdamRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
MorbiusRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5
The Golden HolidayRated ★ 2.0
CarterRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0
HELL DOGSRated ★ 3.5