Series
Ratings
232
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5