Movies
Ratings
46
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 1.0