Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
HahahaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5