Titles you rated
- Haha Ha NyangineRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0- CarnivàleRated ★ 3.5
CarnivàleRated ★ 3.5
Warehouse 13Rated ★ 1.5
The Last Man on EarthRated ★ 1.5
CalifornicationRated ★ 1.5
Warehouse 13Rated ★ 2.5
CalifornicationRated ★ 1.5- Dirty Sexy MoneyRated ★ 2.5
VeepRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
The BorgiasRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5- That '70s ShowRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 1.0