Movies
Ratings
512
DaredevilRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0