Series
Ratings
64
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5- Secret CampusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5