Titles you rated
Turning RedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5