Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5- Next DoorRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 0.5
DAEMUGARated ★ 1.0
HuntRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 3.0