Series
Ratings
26
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5