Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 2.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Kirio FanclubRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Link Click Season 2Rated ★ 2.5
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5
A Sign of AffectionRated ★ 4.0