Titles you rated
 Green ChairRated ★ 3.5 Green ChairRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Late AutumnRated ★ 4.5 Late AutumnRated ★ 4.5
 Memento MoriRated ★ 4.0 Memento MoriRated ★ 4.0
 Family TiesRated ★ 4.5 Family TiesRated ★ 4.5
 Concrete UtopiaRated ★ 2.5 Concrete UtopiaRated ★ 2.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 MarathonRated ★ 3.5 MarathonRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 3.0 August RushRated ★ 3.0
 I Saw the DevilRated ★ 3.5 I Saw the DevilRated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 4.5 Spirited AwayRated ★ 4.5
 Weathering With YouRated ★ 1.5 Weathering With YouRated ★ 1.5
 The Night OwlRated ★ 3.5 The Night OwlRated ★ 3.5
 The Spy Gone NorthRated ★ 3.5 The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
 Take Care of My MomRated ★ 4.5 Take Care of My MomRated ★ 4.5
 Marriage StoryRated ★ 3.5 Marriage StoryRated ★ 3.5
 PrometheusRated ★ 2.5 PrometheusRated ★ 2.5
 MalenaRated ★ 4.0 MalenaRated ★ 4.0
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5