Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 5.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Youth of MayRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
HydeRated ★ 2.5