Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 냉 면 랩소디Rated ★ 3.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.0- 전설의 리그Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5